OEM Laptopa Zasilacz AC Zamiennik asus 90 NFPCB1001
- Kod produktu:LAA015
- Waga: 450g
Cena Promocyjna: zł161.36PLN
Koszty wysyłki:
Nowy z gwarancją 1 rok!
Note:
Input: AC 100~240V, 50~60Hz
Output Voltage: 19 V
Output Current: DC 4.74 A
Power: 90 W
Connector: 5.5mm*2.5mm