OEM Komputer Riba AC Penyesuai pengganti asus 90 NFPCB1001
- Kod item:LAA015
- Berat: 450g
Harga Istimewa: USD42.9USD
Kos penghantaran:
Jenama baru dengan jaminan 1 tahun!
Note:
Input: AC 100~240V, 50~60Hz
Output Voltage: 19 V
Output Current: DC 4.74 A
Power: 90 W
Connector: 5.5mm*2.5mm