OEM Notebooku AC Adaptér Náhrada za asus 90 NFPCB1001
- kód položky:LAA015
- Závaží: 450g
Akční Cena: CZK1041.66CZK
Cena Poštovného:
Zbrusu nový s 1 rok záruka!
Note:
Input: AC 100~240V, 50~60Hz
Output Voltage: 19 V
Output Current: DC 4.74 A
Power: 90 W
Connector: 5.5mm*2.5mm