OEM Komputer Riba AC Penyesuai pengganti Asus G73SW 91210V
- Kod item:LAA062AL
- Berat: 940g
Harga Istimewa: USD50.13USD
Kos penghantaran:
Jenama baru dengan jaminan 1 tahun!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19.5V
Output Current: DC 6.32A
Power: 120W
Connector: 5.5mm*2.5mm