OEM Laptopa Zasilacz AC Zamiennik SAMSUNG PA 1900 08S
- Kod produktu:LSM014L
- Waga: 450g
Cena Promocyjna: zł160.62PLN
Koszty wysyłki:
Nowy z gwarancją 1 rok!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 3.15A
Power: 60W
Connector: 5.0*3.0*10mm with pin