OEM Komputer Riba AC Penyesuai pengganti LENOVO ADP 30SHB
- Kod item:LLV046L
- Berat: 450g
Harga Istimewa: USD41.09USD
Kos penghantaran:
Jenama baru dengan jaminan 1 tahun!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz Output Voltage: 20V Output Current: DC 1.5A Power: 30W Connector: 5.5*2.5*12mm Power cord cable: US, UK, EU, AU etc. according to the country.