OEM ノートブック ACアダプタ 代用品 HP Mini 110 1019TU
- 商品コード:ANB015C30L
- 重量: 450g
特別価格: 円5007.95JPY
輸送費:
1年間の保証付きの新しいブランド!
Note:
Input Volts: 100V-240V
Output Volts: 19VDC
Power: 45WH
Operating Environment:
In Use: 0°C ~ +40°C
Storage: -40°C ~ +85°C
Relative Humidity: 5% ~ 95%RH (non-condensing)
Outside size:3.6 mm
Inside size:1.7 mm
Tip length: 12 mm