OEM Ноутбук адаптер переменного тока Замена HP Mini 110 1008TU
- Код товара:ANB015C30L
- вес: 450g
Стоимость доставки:
Новый с гарантией 1 год!
Note:
Input Volts: 100V-240V
Output Volts: 19VDC
Power: 45WH
Operating Environment:
In Use: 0°C ~ +40°C
Storage: -40°C ~ +85°C
Relative Humidity: 5% ~ 95%RH (non-condensing)
Outside size:3.6 mm
Inside size:1.7 mm
Tip length: 12 mm