OEM ノートブック ACアダプタ 代用品 Dell ADP 180MB
- 商品コード:LDE136AL
- 重量: 810g
- カラー: 黒
特別価格: 円7647.9JPY
輸送費:
1年間の保証付きの新しいブランド!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19.5V
Output Current: DC 9.23A
Power: 180W
Connector: 7.4mm*5.0mm With pin inside