OEM Laptopa Zasilacz AC Zamiennik Asus K52F SX060D
- Kod produktu:LAA0552L
- Waga: 450g
- Kolor: Czarny
Cena Promocyjna: zł137.33PLN
Koszty wysyłki:
Nowy z gwarancją 1 rok!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 4.74A
Power: 90W
Connector: 5.5*2.5*12mm