OEM Notebooku AC Adaptér Náhrada za ASUS G73JW 91121V
- kód položky:LAA062AL
- Závaží: 940g
Akční Cena: CZK1217.12CZK
Cena Poštovného:
Zbrusu nový s 1 rok záruka!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19.5V
Output Current: DC 6.32A
Power: 120W
Connector: 5.5mm*2.5mm