OEM Kannettava AC Virtalähde Korvaa sony VAIO VGN TZ160CB
- Tuotekoodi:ANB001C6L
- paino: 530g
- Väri: musta
Toimituskulut:
Upouusia 1 vuoden takuu!
Note:
Input Frequency: 50 ~ 60Hz
Input: 100-240V
Output Voltage: 16VDC
Output Current: 3.75A
Rate: 60WH
Outside size: 6.5mm
Inside size: 4.5mm
Tip Length: 12.25mm